Home DMCA  Live Stream
Loading...

Klopp: I lumtur me lojën dhe fitoren ndaj Arsenalit, më pëlqeu dëshira dhe pasioni

Jurgen Klopp është parë i lumtur në konferencën pas ndeshjes ndaj Arsenalit, të cilën Liverpooli e fitoi me rezultat 3-1.Liverpooli e ka fituar derbin e javës së tretë në Ligën Premier ndaj Arsenalit dhe loja dhe fitorja e kanë bërë të lumtur trajnerin gjerman të Reds.“Nuk mendoja për numrin e golave që mund të shënonim, por për të qenë i sinqertë nuk e prisja sistemin që ata luajtën. Nuk jam i sigurt se ata e kanë luajtur atë në para-sezon, nuk e pashë atë”, ka thënë fillimisht Klopp.

 

Klopp: I lumtur me lojën dhe fitoren ndaj Arsenalit, më pëlqeu dëshira dhe pasioni

Klopp: I lumtur me lojën dhe fitoren ndaj Arsenalit, më pëlqeu dëshira dhe pasioni

GoalGoal24

4 weeks
13 Views
Share Report 0 0
Category:

Comments:

Comment
Loading...
Up Next Autoplay